Корзина покупок0
Сумма 0 грн.
Знижка 0%

Популярні товаридивитися все >>

Mivena Granusol WSF 11-06-18 підгодівля для лохини влітку (червень, липень, серпень)

Призначення: універсальне для лохиниФорма: водорозчинне

Ціна: 205 грн

- +

Mivena Field-Cote 23-5-12 добриво для хвойних

Призначення: для хвойних, огірків, вічнозелених, яблунь, білокачанної і червоної капустиФорма: гранули в біооболонці

Ціна: 300 грн

- +

Популярні статті і порадидивитися все >>

Kust.ua інтернет магазин саджанців ягідних декоративних і хвойних чагарників

Інтернет магазин рослин Kust.ua надає вибір саджанців виключно в контейнерах (горщиках), з доставкою по Україні новою поштою, такий тип посадкового матеріалу забезпечує безпечне транспортування саджанців а так само високу ступінь приживлюваності, дозволяє висаджувати саджанці не тільки навесні або восени а навіть і влітку коли інший тип саджанців просто не підійде для посадки в цю пору року. Саджанці з закритою кореневою системою не відчувають стрес при висаджуванні а коренева система залишається ціла і неушкоджена навіть після транспортування. Саме з цієї причини наші саджанці легко пристосовуються на новому місці і приступають до зростання.


Наш інтернет магазин саджанців пропонує купити хвойні ягідні і декоративні рослини

Намагаємося підтримувати асортимент саджанців хвойних рослин це вибір ялівців жовтої, зеленої, блакитний та синій кольори, також каталог туй для огорожі і декорування ділянки, на вибір є кулясті, конічні, колоноподібні і пірамідальні туї.


Плодово ягідні чагарники в контейнерах закрита коренева система

В інтернет магазині саджанців Kust.ua можна придбати рідкісні корисні ягідні чагарники - лохина, журавлина, жимолость, гумі, китайська лимонник, актинідія, Юстина і ін. Як правило ягідні чагарники є невід'ємною частиною саду і ми знаємо як важливо мати свіжі корисні ягідки прямо з власної ділянки.

Надаємо вибір великомірні кущі лохини чотирирічні, п'ятирічні з ягодою урожай в перший сезон посадки, різних сортів. Топова позиція трирічні саджанці лохини які при помірній ціні, маю сформований кущик, і часто плодоносять в перший рік посадки.

Зверніть увагу на невибагливі яскраві чагарники барбарису декоративного, наш каталог надає варіації їх наступних кольорів: червоний, зелений, оранжевий, жовтий, рожевий, пурпурний.

Перевірені на власному досвіді ефективність вирощування ягідних, хвойних і декоративних рослин, за допомогою розумних добрив пролонгованої дії, голландського виробника Mivena, гранули складаються з біооболонка з контрольованим вивільненням NPK, стимулюють зростання і рівномірно живлять рослини повним комплексом, містять розумну формулу поживних елементів в перебігу від 2 до 8 місяців, це дуже зручно добриво вноситься один раз навесні в грунт, і працює на протязі всього сезону, покращує якість врожаю і його кількість, підвищує імунітет рослини, і має м'які фунгіцидними властивостями.


Стандарти роботи Kust.ua

- саджанці добре приживаються бо, мають закриту кореневу систему;

- надійна професійна упаковка;

- саджанці адаптовані для висаджування у відкритий грунт;

- відповідність опису та фото і одержуваного саджанця;

- маємо досвід вирощування і постачання різних рослин, дерев і чагарників;

- наші саджанці знаходяться на відкритих майданчиках отримують достатньо світла і необхідні обробки, адаптовані до холоду тому не замерзнуть при першому заморожуванні, як це буває при продажу рослин з теплиць, темних складів і ін;

- по всій Директорії рослин складається з рослин вироблених в Україні;