Корзина покупок0
Сумма 0 грн.
Знижка 0%

Посадка лохини восени навесні або влітку

    Чи знаєте ви, що сучасна лохина - винахід 20-го століття? До 1900-х років єдиним способом насолодитися цим уродженцем з Північної Америки це знайти її в дикій природі. Потім вчені почали розкривати секрети вирощування лохини - і ми раді, що вони це зробили! Ось як тепер можна вирощувати лохину в своєму саду.

Ніжні, соковиті ягоди лохини тепер легко вирощувати на задньому дворі на високорослих кущах, які стійкі до більшості шкідників і хвороб і можуть плодоносити до 20 років. Родичі лохини це рододендрони та азалії - тому це не просто плодоносна рослина, але і привабливе доповнення до загального ландшафту, що пропонує червоне осіннє листя і кремово-білі дзвоновидні весняні квіти.Види лохини

Найчастіше садять лохину високорослу. Більшість сортів лохини було зосереджено на цьому виді, тому існує безліч сортів, які широко варіюються в залежності від морозостійкості і сезону дозрівання, розміру і смаку. Детальніше про сортах лохини тут.


Посадка лохини 12 кроків

Коли садити кущі лохини

Саджанці лохини в контейнерах можна садити навесні - влітку і восени, але все ж віддати пріоритет можна весні і осені в цю пору це зробити найлегше.

Так само можливо висаджувати, рослини від 2 до 5 років - гарний вибір. Якщо купити - 4 літні або 5 річні саджанці лохини в горщиках ягоди вже можна буде спробувати в перший рік вирощування.Вибір і підготовка посадкового майданчика

1. Виберіть сонячне, захищене місце. У той час як лохина терпима до півтіні, кращі врожаї виходять на сонці.

2. Кущі не повинні піддаватися впливу суворих, сухих вітрів.

3. Посадка лохини не проводиться занадто близько до дерев, оскільки дерева не тільки блокують сонячне світло, але і поглинають вологу в ґрунті.

4. Якщо ви садите кілька кущів, краще садити їх рядом, а не розкидувати по всьому саду. Це поліпшить продуктивність і якість ягід.

5. Лохина - рослина з поверхневим корінням. Отже, потрібен грунт, який утримує вологу, але також добре дренує і не залишається сильно вологим. Не саджайте лохину в місцях з важкими глинистими ґрунтами, які залишаються перезволоженими тривалий час.

6. Лохина процвітає в кислому ґрунті з PH в ідеалі між 3,5 і 5. Кисле середовище можливо створити шляхом змішування кислого (верхового) торфу з піском, а також сосновою корою або голками вони також є хорошими добавками, які допоможуть підкислити ваш грунт.

7. Не використовуйте гній гумати і інші аналогічні домішки.


Як правильно посадити кущі лохини

8. Викопайте ями глибиною близько 45 см і шириною 60 см.

9. Кущі висаджуються на відстані 1,2-1,5 м в ряд, і принаймні, 2,4 м між рядами. Підготуйте посадкову суміш з 80 літрів кислого торфу 3 відра піску і 3 відра соснових голок і кори, на дно ями можна вислати 5-7 см соснової кори, а стінки ями ізолювати агротканою або деревом, дошками або агроволокном для того щоб ваша суміш не стикалася з зовнішнім грунтом.

10. Поставте кущ в отвір зі злегка розправленим корінням не порушуючи цілісності кома. Заповніть отвір щільно грунтом.

11. Далі необхідно провести мульчування хвойним опадом шаром 10-15 см.

12. Кращим буде і внесення добрива для лохини, добре себе зарекомендувало добриво Mivena пролонгованої дії в біооболонці застосовується один раз ранньою весною і живить кущик протягом усього вегетаційного періоду - вноситься під мульчу 2х річна - 5 грам, 3х річна - 15 грам, 4х річна - 30 грам, 5-7 і більше років - 45-50 грам на один кущ;


Внесення добрив

Підгодовуйте навесні, на початку вегетації.
Добриво для лохини Mivena пролонгованої дії, воно ж є комплексним, діє від 4 до 6 місяців насичуючи грунт усіма необхідними поживними речовинами, вноситься з 15 квітня.
Весняні гранульовані комплексні добра для лохини, в прикореневу зону куща або під мульчу

Варіант No1: Mivena Field-Cote CRF 20-05-20-2MgO-Te 4M - базове підтримує кислотність грунту;

Варіант No2: Якщо потрібне додаткове підкислення в якості основного добрива можна застосувати наступну формулу з триоксидом сірки в складі (підкислювач) - 27% - Mivena Field-Cote CRF 12-5-28-2MgO-Te 6M;

Для поліпшення якості і збільшення врожаю відмінно себе зарекомендували водорозчинні літні і осінні добрива для лохини "Mivena WSF 11-06-18-2MgO-TE" і "Mivena Granusol WSF 10-10-30-6MgO-TE" - було помічено що при використанні додаткових водорозчинних добрив Granusol під час активної вегетації, цвітіння, дозрівання, плодоношення і збирання плодів, продемонстрували поліпшення якість врожаю, а саме: ягоди ставали більшими, смачнішими, раніше дозрівали, краще зберігалися, менш піддавалися захворюванням.

Більш докладно про підгодівлі лохини в перебігу всього повного вегетаційного періоду можна вивчати в нашій статті - "Чим удобрювати лохину".
Сопутствующие Товары

Похожие статьи

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо