Корзина покупок0
Сумма 0 грн.
Знижка 0%

Чим удобрювати полуницю навесні, влітку і восени - добриво Mivena для полуниці

На кожній стадії розвитку полуниця потребує комплексу мікроелементів, оскільки полуниця росте на одному місці до 4 років, навіть якщо ваш грунт досить багат і родюч він виснажується на другий або третій рік зростання, тому імунітет рослини падає і швидше за все приходять хвороби, падає якість і кількості врожаю, ягоди частіше гниють, вкриваються пліснявою, на листочках проявляються цятки мучнистое роси і ін.

Тому полуниця часто потребує комплексу базового воно ж комплексного добрива, найбільш зручними для цього є розумні гранули від голландської компанії Mivena, їх легко використовувати підсипали навесні під кущ відповідну кількість гранул, вони поступово живлять всім необхідним комплексом для полуницю в впродовж 6 місяців цього вистачає на весь період вегетації. Добриво Mivena для полуниці є професійним тому розроблено саме так щоб отримувати найкращі результати при мінімальних зусиллях.


Так чим удобрювати полуницю?

Все дуже просто, є готова програма заходів на повний цикл вирощування полуниці а це чотири роки, за допомогою добрив Mivena.


План добрив полуниці для садівників любителів

У перший рік посадки саджанців полуниці весняна підгодівля полуниці проводиться в кінеці квітня досить буде удобрити комплексним добриво пролонгированної дії для полуниці та інших ягідних рослин, з контрольованим виділенням харчування протягом всього вегетаційного періоду.

Перший рік:

  Посипати на ряди

  Mivena Field Cote CRF 18-8-12-7MgO-12SO3 + mikro виділення 6 місяців 18 гр. / саджанець, 1 кг на 55 саджанців;

На другий, рік:

  Все також, в кінці квітня просипати на ряди добриво

  Mivena Field Cote CRF 18-8-12-7MgO-12SO3 + mikro виділення 6 місяців 18 гр. / кущ;

Третій і четвертий рік:

  1. В кінці квітня посипати на ряди

  Mivena Field Cote CRF 18-8-12-7MgO-12SO3 + mikro виділення 6 місяці 15 грудня. / кущик;

Для підвищення якості ягід, для солодкого смаку, обробляти по листю:

  2. На стадії появи 3-4 нових листочків весна а також на стадії цвітіння і формування ягід використовуємо таку підгодівлі

  Mivena Granusol WSF 17-10 -17 -12CaO + mikro + MV10 Green 1 раз в тиждень, в початку почервоніння ягід. Розчин 100 гр. / 10 літрів води або 2 кг / га / 200 літрів води.

3. На початку почервоніння ягід

Mivena Granusol WSF 12-7-25-8CaO -2MgO + mikro + MV10 Red 1 раз в 5 днів. Після врожаю 1 раз в 10 днів. До вересня. Розчин 100 гр. / 10 літрів води або 2 кг / га / 200 літрів води.

Встановлено що з застосуванням додаткової підгодівлі для полуниці Granusol Green на стадії вегетації і цвітіння, і Granusol Red на етапі почервоніння ягід і під час збору врожаю до вересня місяця, збільшується якість і кількість зібраних плодів, полунички стають більш солодкими, стійкими до гниття, краще зберігаються , з гарним блиском.


Сопутствующие Товары

Похожие статьи

Підживлення полуниці в теплиці

Підживлення полуниці в теплиці

Рубрика: Добрива Mivena

Якщо вирощування полуниці в теплиці відбувається в спеціальному субстраті, ..

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо